Postęp w 81 Leagues
Dodane przez oneye dnia Luty 09 2011 18:42:37
Supernova (turniej dla poniżej 5 kyu)
Haxquv zwyciężył w pierwszej rundzie! Zawodnik z Wadowic pokonał Australijczyka ramalam w 72. ruchach. Komentarz do partii wkrótce na stronie.

81 Ou League
Rozpoczął się trzeci term ligi.
W klasach C pojawiło się wiele silnych przeciwników, m.in. futokin z Francji, HIKARI z Chile czy margoth z Singapuru. Mamy tam także drugiego Polaka, Pagni! Życzymy mu awansu do klasy B.
Do klasy B po poprzednim termie został awansowany obecny Cosm Ou Koshiro, już wygrał swoją pierwszą grę.
W klasie A tradycyjnie znajdują się europejskie potęgi: Tellmarch z Francji, Linkuei z Węgier, Karthum z Niemiec czy młody utalentowany DemonikOu z Grecji. Kto z klasy A wyzwie na pojedynek o tytuł obecną 81 Ou Oneye z Polski?

Aeon Saint (długie partie)
Grupa A: Jak na razie prowadzi Karthum z 1 wygraną i bez porażek. W czwartek 10.02 o 20.00 mecz na 81-Dojo Karthum vs Oneye.
Grupa C: Yoshiko-Chan z Tailandii przechodzi do finału! Drugim finalistą będzie zwycięzca pojedynku DemonikOu-floyd.

Dark Matter (partie "na ślepo")
Zakończyła się pierwsza runda turnieju. Jak na razie z powodu dwóch przegranych odpadło 5 zawodników. Z pozostałych tylko 4 ma pełną pulę zwycięstw. Jednakże po tej rundzie będzie już ich o połowę mniej! Życzcie ślepego szczęscia Hidetchi'emu, Linkuei'owi, Oneye oraz Kannastears'owi!
Najbliższy mecz jutro (10.02) o godzinie 22.00, Tellmarch vs Koshiro.

A na koniec informacja o przetłumaczonym podręczniku obsługi do 81-Dojo. Chętnych proszę o przeczytanie i pomocy w korekcie :)
81 Dojo Podręcznik

//Demonik-floyd, zwycięzca i finalista floyd